Inspiracje, motywacje, prezenty!
KOBIETA NIEPOKONANA


Wkrótce na blogu pojawi się cykl wywiadów z kobietami, zatytułowany Kobieta Niepokonana. Było dużo szumu wokół nazwy, włącznie z zarzuceniem mi plagiatu i skopiowania czyiś tekstów. 

Pomysł na wywiady z kobietami nie jest nowatorski. Na wielu blogach można spotkać się z wywiadami, przeprowadzonymi z bardzo wartościowymi kobietami, wzorami do naśladowania. Postanowiłam ostatecznie nazwać ten cykl właśnie Kobieta Niepokonana, bo cudownie wpisuje się w zamysł i misję przedstawienia historii moich bohaterek. 
Misja jest spójna z blogiem, wywiady mają dla innych kobiet być motywujące, inspirujące i mówiące o tym, że mimo przeszkód i wielu przeciwności (różnych, czasem nawet bardzo traumatycznych), można wyjść na prostą, spełnić swoje marzenia, plany, cele i być szczęśliwą. 
To, co dla mnie jest najważniejsze w tych historiach, to nie osiągnięty cel sam w sobie, nie sukces, który osiągnęły te kobiety, ale właśnie przeszkody, jakie stały na ich drodze i jak sobie z nimi poradziły. To droga do sukcesu jest kluczowa dla tych wywiadów. 

Wiele osób przeważnie wie, co chce osiągnąć, jednak napotykając na wiele przeszkód, mniejszych lub większych, nie wie po prostu jak tego dokonać. Zbyt wiele kobiet, zbyt szybko się poddaje, a ten cykl, ma im właśnie pokazać, że się da! Warto się realizować, wykraczać poza schematy.
Bohaterkami będą samotne matki, kobiety bezdzietne, szczęśliwe mężatki, rozwódki, kobiety bardzo młode i dojrzałe, z miast i wsi. Cały przekrój temperamentów, wartości, cech. Jedno, co je łączy, to wyboista droga do celu, którą z sukcesem pokonały.
Jestem ogromnie szczęśliwa, że te dzielne i odważne kobiety, postanowiły się podzielić swoimi historiami ze mną i z Wami- moimi czytelnikami. 
Wierzę, że ten cykl przyniesie nam wszystkim ogrom korzyści!

Pozdrawiam
Vika

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

To miłe, że Ci się chciało. Jestem wdzięczna za każdą opinię, również tą negatywną, o ile nie tryska jadem.

Szukaj

Copyright © 2015 pinkmoodline lifestyle blog, rozwój, zmiany, sukces, szczęście | Distributed By My Blogger Themes | Designed By Blokotka