Inspiracje, motywacje, prezenty!
Wspieram.to Gdzie szukać kasy na realizację swoich marzeń?


Każdy z nas ma marzenia. Jedni większe, jak lot na Księżyc. inni mniejsze, jak kupno książki za 10 PLN. Używając większe- mniejsze, mam na myśli koszt finansowy marzenia, a nie jego wartość duchową, emocjonalną czy moralną. Świat się rozwija, a wraz z nim powstają nowe inicjatywy, które pomagają nam urzeczywistniać marzenia. Brak kasy bywa przeszkodą na ich realizację, ale dzisiaj poznasz sposób, który raz na zawsze pozbawi Cię wymówki,  że się nie da z powodu kasy.
Wspieram.to jest platformą wspierania kreatywnych ludzi poprzez finansowanie społeczne. Krócej, łatwiej, bardziej zrozumiale: masz pomysł, rzucasz go w świat, promujesz poprzez różne portale, media, znajomych i zbierasz kasę. Nie jest łatwo, ale żadna droga do sukcesu nie jest łatwa. Jak każda droga do sukcesu wymagany jest wysiłek i zaangażowanie!

Jaki projekt można rozpocząć na wspieram.to? Każdy. Można tam znaleźć programy małe (małe kwoty)

I te opiewające na duże kwoty.


Ludzie szukają wsparcia finansowania, na wydanie gier planszowych


Ale i na operacje dla nieuleczalnych chorych, dla dzieci niepełnosprawnych itd.

Zasada jest jedna. Albo WSZYSTKO albo NIC! A to oznacza, że musisz zebrać minimum 100% tego co chciałeś uzbierać, by otrzymać kasę. Jeśli nie uda Ci się zebrać całej kwoty lub więcej niż chciałeś, kasa wpłacona zostanie zwrócona do darczyńców, a ty będziesz musiał bardziej się postarać i mocniej zaangażować następnym razem. Jeśli zajrzałeś na platformę wspieram.to, już wiesz, ze wiele projektów zostanie zrealizowanych, bo ich autorom udało się zebrać dostatecznie duża sumę pieniędzy. 
Właśnie posmutniałam, bo dojrzałam projekt zakończony w styczniu tego roku, który nie zebrał dostatecznej sumy: 50 tyś PLN na darmowy ośrodek dla osób z autyzmem. Inicjatywa bliska memu sercu! Musze częściej przeglądać platformę! Dlaczego tak bliska? Przeczytaj Moda na autyzm i O autyzmie raz jeszcze.
Wracając do tematu. Nieważne czy potrzebujesz pieniędzy na wyprawę rowerową, zakup komputera czy operację, która kosztuje majątek, Nie ma gorszych i lepszych projektów. Może być tylko lepsze lub gorsze działanie, a co za tym idzie lepszy lub gorszy wynik zbiórki kasy na swój cel. 

Jak to działa?
Jeśli projekt nie zdobędzie dostatecznej ilości pieniędzy, autor projektu nie ponosi żadnych kosztów, ale też projekt nie będzie zrealizowany. Jeśli autorowi uda się zebrać pożądaną kwotę, wspieram.to pobiera 8,5% od tego co udało się zebrać. 
Klikając w grafikę przeniesiesz się na stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami, a tam dowiesz się już wszystkiego.


Inicjatywa świetna, daje ogrom możliwości w realizowaniu swoich marzeń i sprostaniu finansowym potrzebom. Zachęcam każdego, kto pragnie COŚ, ale nie ma na to kasy. 

Pozdrawiam
Vika

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

To miłe, że Ci się chciało. Jestem wdzięczna za każdą opinię, również tą negatywną, o ile nie tryska jadem.

Szukaj

Copyright © 2015 pinkmoodline lifestyle blog, rozwój, zmiany, sukces, szczęście | Distributed By My Blogger Themes | Designed By Blokotka