Inspiracje, motywacje, prezenty!
Dlaczego Natalia Siwiec jest wyjątkową celebrytką?

Wszystkie zdjęcia w tym poście to zrzuty z Insta Natalii. Nie pytałam jej o zgodę i liczę, że nie dostanę za to batów.

Natalia Siwiec zdecydowanie jest Celebrytką. Zaistniała podczas Euro 2012 kiedy fotoreporterzy upublicznili jej zdjęcie, a tłumy uznały ją za Miss Euro 2012. Jest postacią kontrowersyjną, ulubienicą mężczyzn, głównym tematem krytyki kobiet. Jej sztuczne cycki i usta są częściej komentowane niż poczynania polskich polityków. Ale za tymi sztucznymi cyckami kryje się wielkie serce!
 Nie śledzę kariery Natalii jakoś namiętnie, obserwuję jej Instagram i coraz częściej jestem pełna podziwu dla jej zaangażowania w działalność charytatywną.

W Syrii dzieją się takie rzeczy, że trudno bez uszczerbku na zdrowiu oglądać zdjęcia i filmy pomordowanych albo osieroconych dzieci. Świat milczy, Europejczycy ignorują, bo Syria daleko to nie nasz świat. Natalia wykorzystuje swój wizerunek i popularność, by zachęcać ludzi do pomocy.


Uczestniczy i zachęca do udziału w Biegu Po Nowe Życie. O idei, czym jest, po co, dla kogo, itd przeczytacie na stronie projektu.


Promuje aktywny tryb życia, zachęca do dbania o siebie, a także zadbanie o zdrową dietę.Bardzo mocno swoje działania Natalia kieruje na pomoc dzieciom, szczególnie niepełnosprawnym dzieciom. Jako matka autystyka jestem jej wdzięczna w zaangażowanie w kampanie na rzecz dzieci z autyzmem.

Natalia umiejętnie wykorzystała swoją popularność, dzięki temu stała się wyjątkową Celebrytką. Przestaje być kojarzona jako pusta lala. Mocno zapracowała na miano dziewczyny z wielkim sercem.
Następnym razem kiedy znów będziesz chcieć skomentować jej usta i nazwać je pontonami, pamiętaj, że Natalia ma wielkie serce i gdy będziesz tonąć, mogą one uratować Ci życie :)
Celebrytów jest wielu, mało który wykorzystuje swoją popularność do niesienia pomocy, propagowania wartości i priorytetów życiowych jakimi są: miłość, zdrowie, bezinteresowna pomoc. W ciele ukryta jest dusza, a samo ciało nie znaczy nic, choć dobrze jak jest piękne i zadbane jak ciało Natalii. Nigdy nie krytykowałam Natalii, uważam ją za piękną kobietę, a teraz również piękną wewnętrznie!

A Ty jak pomagasz innym?
Victoria

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

To miłe, że Ci się chciało. Jestem wdzięczna za każdą opinię, również tą negatywną, o ile nie tryska jadem.

Szukaj

Copyright © 2015 pinkmoodline lifestyle blog, rozwój, zmiany, sukces, szczęście | Distributed By My Blogger Themes | Designed By Blokotka