Inspiracje, motywacje, prezenty!
Wiesz, że kobiety są słuchowcami, a mężczyźni wzrokowcami? Wiem. Gówno wiesz!

Ja: wiesz, że kobiety są słuchowcami?
On: wiem.
Ja: Czyli rozumiem, ze potrafisz swoją kobietę doprowadzać do orgazmu samymi słowami?
On: Yyyyyyyyyyyyyyyyy

No to byłoby na tyle. Gówno wiesz! 

Jeżeli nie umiesz doprowadzić słowami kobiety do orgazmu, to nie wiesz, ze ona jest słuchowcem. Bo! Gdybyś wiedział, umiałbyś słowami nie tylko doprowadzać ją do orgazmu, ale także wykreować taką kobietę, którą zawsze chciałeś mieć. A nie zrzędliwą, zaniedbaną, rozmemłaną, nieszczęśliwą, nie dającą ci (szczęścia, zajebistego seksu kiedy chcesz, jak chcesz i gdzie chcesz, dobrego żarła, wyprasowanych koszul ... )


No tak, możesz karmić się tymi bzdurami i dziwić się kobieto, że on ma cię gdzieś i woli TV. Bo niby wiesz, że jest wzrokowcem. Wiesz to doskonale, dlatego wkurzasz się jak gapi się na inne. Drzesz się na niego i strzelasz fochy, a potem płaczesz cała noc "on mnie już nie kocha buuuuuuuuuu". Jest wzrokowcem i będzie się gapić. Twój błąd, jeżeli gapi się na inne w twojej obecności. Bo skoro wiesz, ze jest wzrokowcem to zrób tak, żeby miał się na co gapić, gdy jesteś w jego obecności. Wiedz, bo mało która to wie, że czerwień nawet z najbardziej mdłej i paskudnej kobiety robi tą, której każdy facet chce się przypodobać i zaimponować jej. Nie wkurzaj się na swego chłopa, że siedzisz przy nim ty, seksbomba, najpiękniejsza kobieta na świecie, a na przeciw niego siedzi paskuda w czerwonym sweterku, a on spogląda. Jak walnie jakimś błyskotliwym czy mniej mądrym tekstem to nie patrzy na ciebie tylko na nią. Wiedz też, że ludzie jak walną jakimś tekstem to zawsze, zawsze, ale to ZAWSZE pierw patrzą na osobę, na której chcą zrobić największe wrażenie. W ten sposób sprawdzają czy takie wrażenie na tej osobie wywołali. Więc! Więc ubierz się na czerwono, zawsze mniej coś najlepiej blisko twarzy czerwonego. Jeśli nie masz żadnej bluzki, sukienki czy sweterka, niech to będzie apaszka. Jak idziesz ze swoim facetem, gdzieś w ludzi to czerwienią ociekają do znudzenia. Czerwona sukienka, bez względu na to jaką masz wagę i rozmiar, czerwone usta i czerwone paznokcie, czerwone buty i apaszka i kolczyki. Wtedy na bank nie będzie się gapił na inne, a przy okazji to inni faceci będą się gapić na ciebie.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

To miłe, że Ci się chciało. Jestem wdzięczna za każdą opinię, również tą negatywną, o ile nie tryska jadem.

Szukaj

Copyright © 2015 pinkmoodline lifestyle blog, rozwój, zmiany, sukces, szczęście | Distributed By My Blogger Themes | Designed By Blokotka