Inspiracje, motywacje, prezenty!
Co z tą bielizną?


Faceci lubią seksowną bieliznę, ale uwaga! Dla każdego faceta seksowna oznacza co innego. Dla kobiet z resztą też. A jak kobiety podchodzą do tego tematu?
Kobiety lubią dobrze wyglądać, kobiety lubią czuć się seksownie i ładnie. Lubią też być pożądane. Kobiety są próżne. Wybacz mi te uogólnienia, ale nie jest to blog statystyczny i procentami nie będe się posługiwać. Kobiety sa próżne i chcą się podobać.


Jak lubisz się podobać, bo przeciez jesteś kobietą, załóż seksowną bieliznę. I nigdy w życiu nie kupuj jej sobie sama!
 Sa 2 powody:
1. Jak chce cię widzieć w seksownej bieliźnie, niech ci ją kupi.
2. Jak chcesz załozyć seksowną bieliznę, taką, którą on uznaje za seksowną, niech on ci ją kupi.

Jakiś czas temu zapytałam mojego męża, czy chciałby, żebym czasem ubrała jakiś seksi łaszek. Odpowiedź była prosta: Tak! wykrzyknął. Dlaczego zatem mi ich nie kupujesz?- zapytałam. Nic nie odpowiedział. 
Dlatego! Facet, rusz tyłek do sklepu z bielizna i kup swojej kobiecie coś co uważasz, ze jest seksi i w czym uważasz, że twoja kobieta będzie dobrze wyglądać. I na miłość boską nie pytaj sprzedawczyni, czy spodoba się to twojej babce, bo skąd do cholery ona ma to wiedzieć! Poza tym, to ty będziesz patrzeć na swoją kobietę, ciebie ma to kręcić, ty wiesz co ci się podoba, bielizne kup bez podpowiedzi sprzedawcy.
Kobieto, ubierz to, co ci kupił twój facet, bo masz pewność, że jemu się to podoba i... ty będziesz też mu się w tym podobać! 

I wilk syty i owca cała.
 Ty kobieto nie musisz główkować nad tym, jaką bieliznę twój facet uznaje za seksowną i ładną i czy ty na pewno będziesz w niej dobrze wyglądać, bo bedziesz! Przecież ci ją on, a nie kto inny kupił. 
Ty facet uważaj jaki rozmiar kupujesz, bo jak się naoglądałeś filmów dla dorosłych, pełnych sztucznych cycków z ciałem rozmiaru S, to nie kupuj swojej kobiecie bielizny o tym rozmiarze, skoro nosi XXL. 


A jaką bieliznę kupić? Na to pytanie odpowiedz sobie sam. W końcu to ty wiesz co cię kręci. Mam znajomego, który uwielbia figi. To takie majtki, co całą pupe zakrywają. Czy to może być seksi? Oczywiście! Sama noszę stringi, ale jeśli mój mąż uznałby za seksowne pantalony, to bym je ubrała. Przecież chcę mu się podobać. Na codzień stringi do łóżka pantalony.
I nie zaczynaj z tym tekstem, że masz się sobie podobać nie jemu, bo to zwykłe chrzanienie. Jeśli nie lubisz zarostu i twój mąz wydaje ci się o wiele starszy w nim, niż w rzeczywistości i tym samym traci na swojej atrakcyjności, to powinnien ten zarost nosić w myśl zasady: mam się sobie podobać?
Skoro zwisa ci jak wyglądasz, to czemu się wkurzasz, że jakaś kobieta wygląda dobrze (czyt. lepiej od ciebie)? To oczywiście tylko twoje subiektywne odczucie. Przestań samą siebie oszukiwać. Chcemy się podobać naszym facetom i to jest fakt. Ciągłe zaprzeczanie temu jest chore i nikomu niepotrzebne. Dlatego jak kupi ci w końcu tą bieliznę, załóż ją. Ty chcesz się podobać i będziesz się mu w niej podobać, a on da ci w końcu prezent i dostanie też tego co chce.
Wilk syty i owca cała.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

To miłe, że Ci się chciało. Jestem wdzięczna za każdą opinię, również tą negatywną, o ile nie tryska jadem.

Szukaj

Copyright © 2015 pinkmoodline lifestyle blog, rozwój, zmiany, sukces, szczęście | Distributed By My Blogger Themes | Designed By Blokotka